Weterynarz – Piła


Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek- Piątek
8:30 – 12:00 i 16:00 – 18:30
Sobota
10:00 – 14:00
24 h pod telefonem 601-568-858 lek. weterynarz.
Nagłe zdarzenia weterynaryjne:
lekarz weterynarii mieszka z tyłu budynku, otwiera gabinet po godzinach tylko po wezwaniu telefonicznym.

Jesteśmy zespołem weterynarzy z pasją. Naszym Pacjentom oferujemy kompleksowe leczenie, szczepienia, czipowanie, zabiegi sterylizacji i inne.

Z racji położenia geograficznego odwiedzają nas Pacjenci z Piły, Czarnkowa, Margonina, Chodzieży, Wałcza, Złotowa, Trzcianki i Wielenia,, a także miejscowości bardziej oddalonych, zwłaszcza gdy inne punkty weterynaryjne są zamknięte (w nocy lub w święta). Jeżeli szukasz weterynarza, który zadba o zdrowie i komfort Twojego zwierzaka – nie zwlekaj i zgłoś się do nas.

Pacjentom zapewniamy:

  • leczenie zachowawcze (podanie niezbędnych zastrzyków, kroplówek, lekarstw doustnych i innych, wraz z wydaniem leków do stosowania w domu)
  • leczenie ortopedyczne (wykonujemy operacje kostne po złamaniach)
  • zabiegi pielęgnacyjne,
  • pogotowie weterynaryjne(tel. 601-568-858)
  • Zabiegi Podstawowe oraz specjalistyczne diagnostyka chorób (biochemia i morfologia krwi na miejscu, cyfrowe zdjęcia RTG, kolorowe nowoczesne USG z echo serca, EKG, szybkie testy chorób zakaźnych np. białaczki kotów lub nosówki psów, badanie moczu).
  • Profilaktyka chorób (szczepienia przeciw wściekliźnie i p/innym chorobom zakaźnym np. bolerioze).Szczepimy psy, koty,króliki, tchórzofretki.
    • Odrobaczanie( środki przeciw pchłom i klesczą np. dla kotów środek BROADLINE krople przeciw pchłą, kleszczą i robakom w jelitach).

Zajmujemy się leczeniem weterynaryjnym zwierząt towarzyszących, hodowlanych, egzotycznych i nieudomowionych.

Zapraszamy do współpracy!